MLADI VATERPOLISTI PIŠU POVIJEST

Autor: Kristina Krapić, 29. 9. 2023.

Kadeti vaterpolo kluba ,,Opatija LRH“ početkom su kolovoza ove godine osvojili drugo mjesto na završnici Kupa Hrvatske. Postigli su izniman uspjeh. Naime, ovo je najveći uspjeh omladinskog kluba VK Opatija u posljednjih 25 godina. Na prijemu kod gradonačelnika Fernanda Kirigina koji se održao 7.rujna 2023. direktor ovog Kluba Danijel Liber ohrabrio je mlade vaterpoliste u želji da postanu temelj buduće seniorske ekipe. Svojom predanošću i trudom u ostvarenju ovog uspjeha sudjelovali su i učenici naše škole: Andrija Csizmadia, Frane Grčević, Filip Kuhar, Patrik Benić, Frane Vlah, Ivano Zukić, Tone Korić, te Grga Kunić. Na primanju u gradskoj Vijećnici bio je prisutan i njihov terener, Dražen Opala. Čestitamo dečkima i njihovim trenerima!

Novinarka: Lara Staničić