OBAVIJEST RODITELJIMA O ORGANIZACIJI NASTAVE PRVOG NASTAVNOG DANA

Autor: Irena Mikac, 29. 8. 2023.

Poštovani roditelji, nastava u novoj školskoj 2023./2024. godini počinje 4.9.2023. godine. Nastava je organizirana u jednoj smjeni za sve učenike školske ustanove. Nastavni sat traje 45 minuta, a tijekom nastavnog dana učenici će imati kratke odmore od 5 minuta i dva duža odmora od 15 minuta tijekom kojih će ići na marendu (iza drugog sata idu učenici 5. i 7. razreda, a nakon trećeg sata učenici 6. i 8. razreda). Raspored sati učenici će dobiti prvoga nastavnog dana. Nastava će se organizirati kabinetski. Prema dogovoru s razrednicima, predmetnim učiteljima i stručnim suradnicama u školskoj će se ustanovi organizirati roditeljski sastanci i informacije prema unaprijed dogovorenim terminima.

Produženi boravak organizirat će se za učenike 1., 2., 3. i 4. razreda i kreće s radom od srijede - 6. rujna 2023.

Školska prehrana je organizirana i marenda započinje u ponedjeljak 4.9.2023., a ručak u srijedu 6.9.2023.

Prvi dan nastava traje 3 školska sata (SRO), učenici dolaze u školu u 7:50 sati.

Za učenike prvih razreda upriličit će se svečana priredba u PŠ Veprinac u 9:00, u PŠ Ičići u 10:30, u Volosku u 18:00 sati.

Svim učenicima želimo sretan početak nove školske godine!