PRIKUPLJEN NOVAC I POTREPŠTINE ZA GLINU STIGLI NA ODREDIŠTE

Autor: Marijana Mavić, 1. 6. 2021.

Učenici i roditelji naše škole nesebično su prikupljali novac i potrepštine (školski pribor, knjige i ostalo) za pomoć pogođenima potresom u Glini i okolici. Skupilo se nevjerojatnih 7.787,60 kn za pomoć i pozamašne količine školskog pribora koje je svaki razredni odjel sakupio i stavio u kutiju ''poklon paketa'' uz poruku pozdrava od cijelog razreda i potpisanih učenika. Svi paketi su sakupljeni i odneseni u Glinu, a odnijeli su ih predstavnici škole: učiteljice Marina Mavrinac Matulja i Marina Crnković, ravnateljica Milana Međimorec i predstavnik roditelja Damir Dujmić. Srdačno su ih dočekali predstavnici škole u Glini, ravnateljica Robertina Štajdohar i pedagog kojima je uručena donacija.

Opatijci su srdačno dočekani i s radošću su razgledali sasvim obnovljenu školu uz divne domaćine, a nastavak suradnje dogovoren je kroz nove aktivnosti.

Novinarka. Anja Kučić