Vijesti o upravljanju školom

GRAD OPATIJA - sufinaciranje nabavke udžbenika, marenda, PB - OBAVIJEST!

Autor: Fredi Glavan, 12. 6. 2014.

OBAVIJEST RODITELJIMA

Vezano uz sufinaciranje nabavke udžbenika, u cilju smanjenja potrebne papirologije kao i gužvi na šalterima, obavještavaju se roditelji djece koja pohađaju osnovne škole u Opatiji, Lovranu i Matuljima da uz zahtjev za sufinanciranje udžbenika NISU DUŽNI DOSTAVITI UVJERENJE O PREBIVALIŠTU DJETETA već je uz ispunjeni obrazac zahtjeva dovoljno priložiti preslike osobnih iskaznica roditelja/podnositelja zahtjeva.

Roditelji koji podnose zahtjev za ostvarivanje prava na besplatnu marendu i/ili produženi boravak dužni su dostaviti sve podatke i dokaze potrebne za ostvarivanje toga prava, kako je propisano Odlukom o socijalnoj skrbi i zdravstvenoj zaštiti, te samo ispunjeni obrazac zahtjeva za financiranje udžbenika.

Mr.sc. Zlata Torbarina

Voditeljica Odsjeka za

društvene djelatnosti

Grad Opatija