Suradnja škole i grada

Grad Opatija u svome proračunu osigurava dodatna sredstva za poboljšanje pedagoškog standarda Škole, a roditelji participiraju u financiranju dodatnih programa Škole.

Vijesti o suradnja s gradom

Opatijski Dan sreće

Autor: Vlatka Crnković, 24. 3. 2014.

Ispred sportske dvorane Marino Cvetković , 20.ožujka u 10:30 započelo je veselo i rasplesano druženje tristotinjak učenika opatijske osnovne škole, vrtićara, predstavnika Grada Opatije, članova 60+, turističkih djelatnika Katarina Line-a, predstavnika ŠRK Gorovo te mnogobrojnih Opatijaca svih generacija. Opatija se tako priključila listi od oko 400 gradova svijeta koje je pokrenuo Val sreće.

Plesne happy koreografije dio su globalne kampanje Sony Music Entertainmenta i glazbenika Pharrella Williamsa kojim se 20. ožujka obilježava Dan sreće, a koji je proglasila Generalna skupština UN-a prije dvije godine.

U tih pola sata Opatijci su, neizmjerno uživajući, na najbolji mogući način proslavili Međunarodni dan sreće.

Napisala: Petra Peloza, 8.a