Vijesti o suradnja s gradom

Veliki mjuzikl za male umjetnike

Autor: Fredi Glavan, 6. 7. 2013.

Stipendistica Grada Opatije Mateja Majerle je osmislila projekt radionicu musicla, Veliki mjuzikl za male umjetnike kroz koji bi uključila učenike osnovnoškolske dobi u kreaciju vlastite izvedbe i inačice musicla Footloose.

O projektu

Mentori su studenti i bivši studenti iz Opatije, i njihovi gosti: Mateja Majerle (glumica, Theatar EXIT. DR.. - , Uroš Živanović (redatelj i antropolog), Petar Banda (ples, Studij za suvremeni ples, kazalište Trešnja) i Vladimir Gruić (skladatelj, glavni urednik Produkcije zabavnih ploča Srbije, glavni urednik zabavnog programa RTS, autor Molitve koja je pobijedila na EUROSONGU.

Facebook album

Aktivnosti Grada Opatije (rad Savjeta mladih i opatijski studentski Klub 4+) kojima nastojimo uključiti mlade u javni život zajednice i kojima potičemo suradnju među pojedinicima i ustanovama institucijama i organizacijama civilnog društva na našem području obuhvaćaju različita područja pa tako i uključivanje studenata - stipendista u organizaciju, promociju i druge aktivnosti projekata koje sami osmišaljvaju ili su već postojeći. Time povećavamo uključenost djece i mladih u javni život zajednice ali i pružamo priliku mladima da steknu iskustvo koje im je povezano uz studij i odabir profesije.

Projekt predviđa sljedeće aktivnosti:

1. AUDICIJA za radionicu –   15. I 16. Lipnja 2013. ( subota i nedjela)

2. RADIONICA : od  01. Srpnja do 14.srpnja 2013.