Vijesti o suradnja s gradom

Manifestacija "Mladi Opatije za zdravije sutra"

Autor: Fredi Glavan, 7. 4. 2009.

Savjet mladih Grada Opatije je svoj program za 2009. godinu posvetio zdravlju. Ideja organiziranja manifestacije kojom bi promicali zdravlje i održivi razvoj našega kraja je rezultirala organiziranjem manifestacije "Mladi Opatije za zdravije sutra" koja će se održati 18.travnja 2009. godine u dvorani Gorovo i na Ljetnoj pozornici u Opatiji.

Molimo vas da u subotu, 18.travnja 2009. godine, koristite bicikle, pješačite, dodatno brinete za okoliš, zdravo se hranite te činite sve u cilju podrške brizi za buduće generacije.

U zabavnom dijelu programa, muzičari svih generacija s našeg područja,  legendarni Dule i Bonaca, Kantridersi, te opatijski bendovi svojim nastupom daju podršku promicanju zdravlja te održivog razvoja.

Pozivamo učenike i učenice da pozovu roditelje da se zajedno s njima natječu u rekreacijskim igrama u dvorani Gorovo te da prisustvuju sajmu zdravlja i zabavnom programu za sve generacije na Ljetnoj pozornici.

Moto manifestacije „Mladi Opatije - mogu sve, za buduće generacije“ kao i cjelokupna organizacija koja je prvenstveno na volonterskoj osnovi poručuje da mladi Opatije misle na svoju budućnost – ovdje u Opatiji, da su mladi Opatije kreativne ali i odgovorne osobe koje žele pridonijeti kvalitetnijem životu svih građana Opatije.

Nadamo se odazivu i podršci svih ustanova, roditelja i učenika koje smo pozvali da nam se pridruže i na simboličan način podrže našu ideju.

Savjet mladih Grada Opatije