Vijesti o suradnja s gradom

Proslava Dana policije

Autor: Saša Bačić, Kristian Tončić, Ivan Frketić, Dino Žigulić, Vlatka Crnković, 27. 9. 2012.

27. rujna, u povodu Dana policije, od 10-13 sati na Slatini održala se prigodna proslava koju je organizirala Policijska postaja Opatija. Proslavi su nazočili učenici 6. razreda u pratnji č.s.Tereze Simonović, učiteljice Tereze Tičić te Maje Maravić i Nade Lovretić, psihologinje i pedagoginje Škole.

Učenici su, kao i ostali uzvanici, s velikim zanimanjem razgledali izložbu policijske opreme, u sklopu koje su dali otiske prstiju, sjedili u kombiju za zatvorenike, na policijskom motoru, simulatoru te isprobali i ostale atraktivne sadržaje.

Po završetku prvoga dijela programa, svi uzvanici pozvani su u obilazak zgrade Policijske postaje Opatija gdje su razgledali urede, ćelije za pritvorenike, sobu za ispitivanje i druge sadržaje važne za funkcioniranje policijske službe.

Prijateljsko druženje s policijom, ispunjeno korisnim i poučnim informacijama, završilo je slavljeničkom zakuskom u ugodnoj i opuštenoj atmosferi.

Novinari:Dino Žigulić

Ivan Frketić