Vijesti o suradnja s gradom

Radionice za djecu od 1. do 4. razreda osnovne škole

Autor: Tanja Sudiskas, 1. 3. 2012.

U sklopu Pay it Forward (Šalji dalje) projekta Udruga Buđenje će u prostorijama Društva Naša djeca Opatija (M. Tita 157, Opatija - Puntakolova) održati dvije grupe Gradionica za djecu od 1. do 4. razreda osnovne škole te sastanak roditelja s temom – Kako djeci objasniti da imaju ADHD? Sastanak će se održati u subotu 03.03.2012. od 11 do 13 sati u prostorijama Društvo Naša Djeca u Opatiji. Obavezne su prijave koje se primaju na telefon - 051 272 443, 091 531 0070.

Udruga Buđenje dobra djela Šalje dalje Društvu Naša djeca u Opatiji

Gradionice za djecu od 1. do 4. razreda osnovne škole

Opći cilj Gradionica je unaprijediti socijalne vještine djece s deficitom pažnje/hiperaktivnim poremećajem, a posebni ciljevi su poboljšanje samopouzdanja, bolja integracija i socijalizacija djece s ADHD-om, razvoj koncentracije te poboljšanje emocionalne kontrole i samokontrole.

Metode koje se koriste su metoda zamjene uloga, metoda glume, metoda razgovora, demonstracije, igre u parovima, igre u grupi.

Gradionice su besplatne i održati će se u prostorijama Društvo Naša djeca u Opatiji u dvije grupe, u subotu, 03.03.2012. Svaka grupa sastoji se od 8 djece. Prva grupa trajati će od 10.30 do 11.45 sati. Druga grupa trajati će od 12 do 13.15 sati.

Obavezne su prijave koje se primaju na telefon - 051 272 443, 091 531 0070

Više informacija - http://www.budenje.hr/gradionice_za_djecu.php

Sastanak za roditelje djece s ADHD-om

Na sastanku roditelja očekuje vas Marko Ferek s temom:

Kako djeci objasniti da imaju ADHD?

Kako djeci objasniti da imaju ADHD? Kako drugoj djeci objasniti da njihovi prijatelji, braće i sestre imaju ADHD? To su vrlo česta pitanja koja Marko dobiva na predavanjima, a čiji su odgovori ključni u djetetovom stavu prema ADHD-u i doživljavanju sebe.

Na mjesečnim sastancima možete razmjenjivati svoja iskustva, upoznati i družiti se s ljudima sa sličnim svakodnevnim radostima i problemima.

Obavezne su prijave koje se primaju na telefon - 051 272 443, 091 531 0070

www.budenje.hr