Vijesti o suradnja s gradom

RAZMJENA UDŽBENIKA

Autor: Fredi Glavan, 17. 6. 2010.

Kao pomoć roditeljima Grad Opatija i naša škola organizira
RAZMJENU UDŽBENIČKOG MATERIJALA
ZA 2010./'11. ŠKOLSKU GODINU

MOLIMO SVE UČENIKE I NJIHOVE RODITELJE, KOJI SU PROŠLE GODINE DOBILI UDŽBENIKE OD GRADA (i ostale), DA SE ODAZOVU, SAČUVAJU IH I DOĐU NA RAZMJENU.

RAZMJENA UDŽBENIKA U ŠKOLI JE
PONEDJELJAK 28. lipanj 2010. od 17:00 h do 20:00 h

Kao pomoć u razmjeni ponudile su se mame i tate naše školske djece, predvođeni članovima Vijeća roditelja. Za sve informacije i daljnje ponude obratite se predsjednici gospođi Kristini Tubić.

Molimo sve one koji će sudjelovati u razmjeni da se pridržavaju naputka Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, po kojem se ne dozvoljava preprodaja u školama.

Mjesto razmjene je prostor ispred samog školskog ulaza matične zgrade Nova cesta 53 (velika škola), koji je pod aktivnim video nadzorom.

Izvadak iz dopisa ministarstva, Uprava za zajedničke programe, 14. lipnja 2010., potpisno ravnateljem mr.sc. Jozo Ćavarom:

(Citat) "S obzirom na pitanja roditelja, ravnatelja te učitelja i nastavnika u svezi s nabavom udžbenika dužni smo Vas obavijestiti kako se školski prostori ne smiju koristiti kao kupoprodajna mjesta za udžbenike i pripadajuća dopunska nastavna sredstva. Nabava novih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava treba se obaviti preko knjižarske mreže." (završen citat)

Molimo da sve daljnje informacije o ovoj akciji pratite na oglasnoj ploči matične zgrade i školskim web stranicama http://rkj.hr/ (Portal)