Vijesti o suradnja s gradom

Shangai Little Star dolazi u Opatiju (DJEČJI TJEDAN)

Autor: Fredi Glavan, 6. 10. 2015.

Shangai Little Star dolazi u Opatiju

U okviru obilježavanja Dječjeg tjedna, u nedjelju, 11. listopada 2015. u 18 sati u kongresnoj dvorani Grand Hotela Adriatic u Opatiji nastupit će dječja kazališna skupina Shangai Little Star Troupe iz Kine s glazbeno-akrobatskom predstavom „Pjesme i osmijesi“.

Riječ je o  nastavku uspješne suradnje Grada Opatije s Veleposlanstvom NR Kine u Hrvatskoj, koje će ovog puta Opatiji darovati predstavu malih kineskih akrobata. Očekuje se nastup 30-ak djece koji će izvesti 13 umjetničkih točaka (plesni, vokalni i instrumentalni nastupi), a nastup kineskih pjevačkih i plesnih „malih zvijezda“ organiziraju ustanova Festival Opatija i Društvo „Naša djeca“ Opatija.

Ulaz je slobodan.

Više informacija na: