Oglasna ploča

Odluka o raskidu Ugovora o pružanju usluga školske marende 2022./2023. školske godine

Kazalište za mlade - pretplata Zajc 2

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 15. 3. 2016.

U sklopu Kazališta za mlade,  17. ožujka s početkom u 19 i 30 sati  na repertoaru je prvi čakavski mjuzikl Sušak, Sušak.  Mjuzikl će trajati 1 i 15 sati.

Učenici 7. i 8. razreda Škole gledat će u sklopu programa Kazalište za mlade sedam predstava (četiri dramske, dvije glazbene i jednu baletnu predstavu).

Učenici u Rijeku dolaze samostalno, a u pretplati Zajc 2  gledat će svaku predstavu. Po završetku izvedbe, roditelji će po učenike doći pred zgradu kazališta ili prema dogovoru. O vremenu trajanja svake predstave, roditelji će biti pravovremeno obaviješteni.

Učenike će u kazalište pratiti profesorica Hrvatskog jezika Milana Međimorec i knjižničarka Serena Calderara Cvjetović.