> eTwinning

Šetnja kroz godišnja doba Eko grupe 3.b razreda

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 14. 6. 2019.

Tijekom godine vrijedni učenici 3.b razreda Eko grupe realizirali su e-Twinning projekt Šetnja kroz godišnja doba  koji se provodi u osam država EU.

Cilj projekta je razvijanje ljubavi prema prirodi ,poticanje zanimanja za istraživanje promjena u prirodi ,uočavanje karakteristika godišnjih doba i skupno povezivanje znanja s osobnim iskustvom.

Tijekom godine učenici su rado i sa zanimanjem sudjelovali u realizaciji Projekta kroz razne likovne,literarne aktivnosti,igre u prirodi,izradom plakata,kvizova,pjesmom i plesom .Isto tako ih je zanimalo što njihovi vršnjaci iz drugih država rade pa su rado pogledali stranice na Twinspace.

Biljana Mušan