Nova cesta 53; telefon: (051) 703 910; email: rkj@os-rkatalinic-jeretov-opatija.skole.hr
Zgrada Volosko: (051) 701 279
Područne škole: Ičići (051) 704 311; Veprinac (051) 299 082
Ovo je portal vijesti rada škole koji stvaraju učenici, učitelji i suradnici.
Sve važne trajnije obavijesti nalaze se na Vršnom web mjestu škole (otvara novi prozor preglednika).

Saša Bačić

Rikard Katalinić Jeretov

Zvanje: profesor matematike i informatike

Radno mjesto: Stručni suradnik informatičar

Telefon u uredu: 272-229

e-mail: sasa.bacic@skole.hr

e-mail: informaticar.rkj@gmail.com

Stručni suradnik informatičar

Županijsko stručno vijeće iz informatike u našoj Školi

Autor: Dragica Rade, 29. 10. 2012.

Naša škola je bila domaćin Županijskog stručnog vijeća za nastavnike informatike koje se održalo 29.10.2012. godine. Vrlo velika posjećenost potvrdila je kako su odabrane teme bile vrlo zanimljive i korisne za nastavnike informatike u našoj županiji. Skup je održan u informatičkoj učionici matične škole.

Jedan od predavača na skupu je bio i naš informatičar Saša Bačić sa temom „Slanje velikih datoteka“.

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija / Nova cesta 53, HR-51410 Opatija / www.os-rkatalinic-jeretov-opatija.skole.hr / ured@os-rkatalinic-jeretov-opatija.skole.hr