Saša Bačić

Rikard Katalinić Jeretov

Zvanje: profesor matematike i informatike

Radno mjesto: Učitelj informatike (5-8.razred)

e-mail: sasa.bacic@skole.hr

Stručni suradnik informatičar

Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica" 2016.

Autor: Dragica Rade, Saša Bačić, 6. 5. 2016.

Ove godine je na matematičkom natjecanju „Klokan bez granica 2016“ učestvovao izniman broj učenika naše škole. Devedeset i devet učenika natjecalo se u skupinama od drugog do osmog razreda. Natjecanje je održano u cijelom svijetu tako i u Hrvatskoj 17.3.2016. godine. Kod nas u školi je provedeno na više lokacija: u matičnoj školi, školi Volosko i područnim školama. Od 99 učenika njih 5 je najbolje riješilo zadatke i ušli su u 10% učenika čije su liste objavljene na web stranicama Hrvatskog matematičkog društva.

Od njih 5 najbolji uspjeh je postigao Filip Bačić koji je zauzeo izvrsno 7. mjesto u kategoriji 3. razreda u konkurenciji 6550 učenika iz cijele Hrvatske.

Zatim uspoređujući rang unutar naše škole slijedi Jakov Celin koji je u skupini 4. i 5. razreda zauzeo 25. mjesto, te Toni Milišić koji je u konkurenciji 2. razreda plasiran kao 30.
Još su dva najbolja „klikeraša“ u našoj školi među starijom grupom 6. i 7. razreda, a to su Leo Janković na 37. mjestu i Eric Crljen na 64. poziciji u iznimno jakoj konkurenciji.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju, a posebno najuspješnijima!

Možete pogledati galeriju slika snimljenu za vrijeme natjecanja.

Natjecanje Klokan u Volosku 17.3.2016.

U privitku je popis svih učenika koji su se prijavili za natjecanje u našoj školi.