Općenite vijesti za roditelje

Zajednički oproštaj osmaša

Autor: Fredi Glavan, 13. 6. 2013.

Učenici 8.a, 8.b i 8.c ponovo su se organizirali i 12.6.2013. pripremili

ZAJEDNIČKI OPROŠTAJ RAZREDNICA, UČENIKA/CA I RODITELJA.

Bilo je veselja, smijeha, torte i prijateljskih osmjeha. U ime razrednica zahvaljujem roditeljima na pažnji. Djeci zahvaljujem na trudu, svemu lijepom u Školi i suradnji s nastavnicima/cama tijekom svog boravka svih osam godina. Naravno, našem druženju nije kraj jer nam još ostaju dva radna dana i sve ono što slijedi do podijele svjedodžbi. Učenicima/cama želimo uspješan završetak i puno uspjeha, a osobito osmašima pri upisima.

Roditeljima zahvaljujemo na suradnji i podršci. Sretno i puno uspjeha i njima u nastavku najvažnijeg posla na svijetu - odgoju njihove djece. Neka naši dragi učenici/ce nastave istim putem i postanu uvaženi članovi našeg društva i vrijedni građani/ke svijeta.

Hvala svima!