Općenite vijesti za roditelje

Obavijest o udžbenicima za INFORMATIKU

Autor: Saša Bačić, 13. 9. 2018.

Po novom kurikulu se tiskaju novi udžbenici za informatiku tako da više ne koristimo udžbenike od prošlih godina.

Obavijest za sve učenike 5. i 6. razreda (Informatika je redovan predmet):
Za učenike koji su ostvarili pravo na udžbenike i radne bilježnice za obvezne predmete od strane Grada Opatije, udžbenike i radne bilježnice za obvezni predmet informatike za 5. i 6. razred nabavit će Grad Opatija, a iste će učenici moći preuzeti u školi na satu informatike.

Obavijest za sve učenike 7. i 8. razreda (Informatika je izborni predmet):
Učenici sami nabavljaju (naručuju) nove udžbenike.

Svi udžbenici su od izdavačke kuće „Alfa“ i imaju ista imena kao i prošle godine (Like IT 5, Like IT 6…), ali su naslovnice i sadržaj promijenjeni.“

Biti će moguće koristiti i digitalne inačice udžbenika.