Općenite vijesti za roditelje

eUpisi: Potpisivanje prijavnica za upis u srednju školu

Autor: Saša Bačić, 1. 7. 2016.

Potpisivanje prijavnica za upis u srednju školu će biti u srijedu 6.7.2016. godine po sljedećem rasporedu:

18:00 sati -  8.a razred

18:30 sati -  8.b razred

19:00 sati -  8.c razred

Prijavnicu moraju potpisati učenik i njegov roditelj/skrbnik. Bez potpisane prijavnice učenik se neće moći upisati u srednju školu.

Prijavnice će se potpisivati u informatičkoj učionici (učionica broj 50 nasuprot učionice geografije).

6.7.2016.
Zaključavanje odabira obrazovnih programa
Početak ispisa prijavnica

8.7.2016.