Općenite vijesti za roditelje

PREDAVANJA ZA RODITELJE PREDŠKOLACA

Autor: Saša Bačić, 14. 5. 2010.

Predavanje za roditelje predškolaca održano je u srijedu, 12. svibnja 2010. u prostorijama školske knjižnice. Osnovni cilj bio je predstaviti rad škole te upoznati roditelje s izazovima koji očekuju njih i njihove mališane u predstojećoj školskoj godini.

Na sastanku se predstavila stručno razvojna služba škole te Danijela Simčić Bakunić, učiteljica 1. razreda PŠ Ičići i Bojana Lanča učiteljica produženog boravka 4. razreda u matičnoj školi.
Na predavanju je bilo govora o upisnom postupku, kriterijima potrebnim za upis u 1. razred, planu i programu 1. razreda te radu produženog boravka.
Predavanju se odazvao velik broj roditelja koji su pritom mogli dobiti odgovore na mnoga pitanja vezana uz rad i organizaciju škole.

Maja Maravić, prof.