Vijesti iz natjecanja do 2012.g.

Državna smotra i natjecanje GLOBE škola

Autor: Dragica Rade, 17. 5. 2012.

U Labinu se od 13. do 15. svibnja 2012. održala 15. Državna smotra i natjecanje GLOBE škola . Sudjelovalo je 36 osnovnih i 16 srednjih škola. Našu školu su predstavljali učenici Matea Ivaničić, 8.c, Tin Aganović, 7.b i Jure Šunić, 7.b zajedno s mentoricom Dragicom Rade.

U orijentacijskom natjecanju osvojili smo 8. mjesto, dobili smo priznanje za ustrajnu 15-godišnju provedbu Programa GLOBE i nagrađeni smo za projekt pod nazivom "Kratkoročna prognoza vremena promatranjem oblaka".

U okviru stručno-rekreativnog dijela bili smo u posjetu muzeju u starom gradu Labinu.

Ni loše vrijeme nije omelo naše raspoloženje i vratili smo se zadovoljni uspjehom na natjecanju.

Mentorica: Dragica Rade, prof.