Vijesti iz natjecanja do 2012.g.

Primanje za učenike i mentore, prvonagrađene na državnim i međunarodnim natjecanjima i smotrama

Autor: Dragica Rade, 14. 6. 2012.

U utorak, 12. lipnja 2012. godine, u Mramornoj dvorani Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja (Rijeka, Muzejski trg 1) održano je svečano primanje za učenike i mentore, prvonagrađene na međunarodnim i državnim natjecanjima, sportskim natjecanjima, smotrama znanja, vještina i umijeća za učenike osnovnih i srednjih škola.

Nagrađeni su Matea Ivaničić, 8.c, Tin Aganović, 7.b i Jure Šunić, 7b i njihova mentorica Dragica Rade za nagrađeni projekt na GLOBE smotri te Ivo Radetić, 8.a i mentorica Milana Međimorec za novinarski rad na smotri Lidrano.