Nagrađeni učenici naše škole na matematičkom natjecanju Klokan bez granica

Autor: Dragica Rade, 21. 6. 2017.

Ove godine je 105 učenika naše škole sudjelovalo na međunarodnom matematičko natjecanju Klokan bez granica koje se održalo 23.ožujka 2017. To natjecanje popularizira matematiku među mladima i namjera je motivirati učenike da se bave matematikom izvan redovitih školskih programa.

12.lipnja 2017. je u školskoj knjižnici održana svečanost podjele nagrada učenicima koji su nagrađeni odnosno nalaze se između 10% najbolje plasiranih http://www.matematika.hr/klokan/2017/zadaci-rjesenja-rang-liste/ . Nagrade su učenicima uručili ravnatelj Fredi Glavan i povjerenica natjecanja Dragica Rade.

Nagrađeni učenici su:

1. Adrian Schweitzer , 2.Ič
  2. Anja Kučić, 2.b
  3. Mark Pobar, 2.b
  4. Mareta Štetić , 3.Ič
  5. Jana Redžić , 3.c
  6. Josipa Grčević, 3.Ič
  7. Val Matulja, 3.Ič
  8. Jakov Celin, 5.d
  9. Valeria Puž, 7.c
  10. Juraj Sinožić, 7.b
  11. Matija Reljanović, 8.c

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentoricama!