> Nastava
SATNICA NASTAVE U SVIM ZGRADAMA

Vijesti iz nastave

Učionica budućnosti - suradnja Microsofta, CARNet-a i tvrtke STORM sa Školom

Autor: Fredi Glavan, 31. 8. 2014.

DONACIJA MICROSOFTA ŠKOLI

Primopredaja suvremene učionice je obavljena 5.6.2014. u našoj školi.

"Opremanje učionice suvremenim nastavnim pomagalima kao što su tablet računala i veliki zaslon osjetljiv na dodir namijenjen nastavniku, rezultat je djelovanja i angažmana čitave naše škole koja je ovom donacijom postala opet jedna od vodećih škola u uvođenju informacijsko – komunikacijske tehnologije u nastavu i općenito u rad ustanove. Zahvalni smo tvrtkama Microsoft, HP i STORM na doniranim uređajima i tehnologiji koji će uvelike unaprijediti rad nastavnika te dodatno motivirati naše učenike." (Fredi Glavan)

Pogledajte Facebook album primopredaje ovdje.

Pogledajte ovdje nastavak pripreme za rad tijekom školske godien 2014./'15., održane kao radionica za nastavnike i voditelje prije početka nastave.

Željka Baniček, specijalist za edukaciju tvrtke Microsoft uređaje je uručila ravnatelju škole Frediju Glavanu.

Pomoćnica ravnatelja CARNeta za podršku obrazovanju Branka Vuk prima cvijeće od ravnatelja.

Samir Bračković iz STORM-a naglasio kako je ovo prva škola na Liburniji koja će koristiti tablete.

Danijel Jerman, pročelnik u Gradu Opatija i Branka Vuk iz Carneta.

Ravnatelj škole Fredi Glavan je imao dosta toga izreći, obzirom da je već desetinama  godina vrlo aktivan u uvođenju računala u škole Hrvatske i pripada u pionire uvođenja i obrazovanja u području informacijsko - komunikacijske tehnologije u Hrvatskoj.

Zamjenik gradonačelnika Fernando Kirigin zahvalio je na donaciji te istaknuo kako je Grad Opatija dio projekta e-županija koji će omogućiti pristup internetu svim građanima.

Bojan Hadžisejdić, predstavnik Microsofta pojašnjava želju tvrtke da bude aktivan član suvremenih nastavnih tehnologija a predstavnici Grada Opatija Fernando Kirigin i Danijel Jerman pozorno slušaju.

Željka Baniček, specijalist za edukaciju tvrtke Microsoft.

Ivana Mišetić iz CARNeta je povela skupinu edukatora i započela predavanjem pred učiteljima/cama koji će aktivno sudjelovati u uporabi e-učionice s tabletima u našoj Školi.

Dražen Novina iz Storma upoznaje prisutne učitelje/ice s novostima Windows 8.1 i radu na tabletima.