Vijesti iz Razredne nastave (RN)

Humana gesta učenika PB 3. razreda

Autor: Saša Bačić, Tatjana Bonazza Čekada, 17. 12. 2013.

Dana, 29.11. 2013. učenici Produženog boravka 3.razreda OŠ „R.K.JERETOV“- Opatija su sa svojom učiteljicom Tatjanom Bonazza Čekada i uz pomoć troje roditelja posjetili Crveni križ - Opatija. Tom prilikom su donirali hranu, tekstil, igračke i drogeriju što su tijekom tjedna sakupljali u školi. Dočekala ih je ravnateljica, gđa.Grgurina te djecu upoznala sa radom Crvenog križa, njihovim dućanom te o žalosnoj činjenici o 200-tinjak socijalno ugroženih na području općine Opatija. Ravnateljica se zahvalila djeci  na nesebičnoj donaciji, a oni su otišli puna srca znajući da će uveseliti one kojima je najpotrebnije, a pogotovo u ovo predblagdansko vrijeme.

Tatjana Bonazza Čekada