Vijesti iz Razredne nastave (RN)

Penjačica Luce

Autor: Saša Bačić, Tatjana Bonazza Čekada, 29. 11. 2013.

Nakon šest tekmi kroz godinu u iRCC-u (InterRegional Climbing Cup) Lucija je na zadnjem natjecanju koje se održavalo 15.09.2013.g. u Judenburgu (AUS) osvojila srebrnu medalju te ujedno pokal za ukupno II. mjesto za 2013.g.

Nadalje na domaćem terenu 09.11.2013.g. u Splitu, Lucija je postala prvak Hrvatske u težinskom penjanju čime je zaokružila ovu godinu kao trostruki državni prvak za 2013.g. za kategorije boulder, brzinsko i težinsko penjanje.

Lucija je također pratila završnu tekmu Svjetskog Kupa u sportskom penjanju za seniore koja se održavala od 16.-17.11.2013.g. u Kranju (SLO) te se slikala sa svojim idolima među kojima je bio i Adam Ondra najbolji penjač na svijetu.

VELIKE ČESTITKE VELIKOJ PENJAČICI ! CIJELA ŠKOLA PONOSNA JE NA TEBE.!

"Trostruki državni prvak za 2013."

"The best - Adam Ondra"