Vijesti iz Razredne nastave (RN)

Djeca sunca...kako zdravo uživati na suncu

Autor: Saša Bačić, 14. 5. 2013.

Na natječaju tvrtke DM s temom  „Djeca sunca ...kako zdravo uživati na suncu“ između brojnih osnovnih škola u RH sudjelovali su i učenici 1.c razreda s   video  slikovnicom  MI SMO DJECA SUNCA
Pošto se  njihov se  rad  našao među deset najuspješnijih  osigurali su i vrijednu  nagradu  za sve učenike od 1. do 3. razreda.

Naime, tijekom narednih tjedana školu bi trebala posjetiti   prof. dr. sc. Mirna Šitum, predsjednica Hrvatskog dermatovenerološkog društva i voditeljica referentnog centra za melanom Ministarstva zdravlja Republike Hrvatske  i održati predavanje na temu zaštite od sunca, a polaznici će dobiti i Sundance kreme za sunčanje te edukativnu brošuru .

Dolores Varljen Mišetić

Priloženi dokumenti: