Vijesti iz Izborne nastave (IP)

Projektni dan: Kamelija - simbol Opatije

Autor: Željka Božić Kučić, 16. 4. 2013.

U sklopu školskog projekta povodom Dana škole učenici 4.c razreda izradili su podmetače za čaše, naušnice i privjeske za lančiće. Blok sat protekao je u ugodnoj atmosveri stvaranja nečega u čemu se do tada još nisu iskušali. U izradi su koristili glinamol koji su oblikovali po želji, potom su čačkalicama izradili glavni motiv - kameliju koju su na kraju obojili temperama. Izrađeni predmeti bili su izloženi u školskoj knjižnici povodom  Dana škole, a nakon toga svaki je učenik uzeo svoje uratke kući i poklonio svijim bližnjima kao poklon - suvenir grada u kojem žive.

U prilogu možete doživjeti djelić atmosfere nastajanja navedenih predmeta.

Priloženi dokumenti:
SAM_1486.JPG (570.59 KB)