> Kultura
Kultura i zabava

DANI ČOKOLADE

Autor: Fredi Glavan, 27. 11. 2012.

Dani čokolade u Hrvatskom muzeju turizma

Hrvatski muzej turizma poziva djecu na Radionicu kreativnog pisanja SLATKO PISANJE u subotu, 8. 12. 2012.u villi Angiolini, od 10.30  do 12.00 h.

Radionicu će voditi profesorica komparativne književnosti i filozofije Katarina Mažuran Jurešić, voditeljica izvannastavnog programa "Bolje čitam, bolje pišem - bolje učim".

Razgovarat ćemo o tome kako čitanje može biti užitak, a pisanje izazov i koja su prava čitatelja, a pisat ćemo slatko, ali ne i slatkasto.

Radionica je namijenjena djeci od četvrtog razreda osnovne škole i starijima i besplatna je.

Katarina Mažuran Jurešić

Hrvatski muzej turizma