> Kultura
Kultura i zabava

Još jedna uspješna proslava Dana škole

Autor: Fredi Glavan, 24. 4. 2012.

I ove godine smo dugogodišnju tradiciju proslave Dana škole nastavili i organizirali je u našoj sportskoj dvorani. Odlukom Školskog odbora škole uz suglasnost članova Vijeća roditelja Škole, taj dan se na početku školske godine proglasio nenastavnim radnim danom. Time se sva aktivnost svih nas u Školi odvija u popodnevnim satima što završavamo prigodnim kulturno-umjetničkim programom. Tako smo i ove godine na priredbi u 18:00 h imali i posebne atrakcije. Također smo imali čast ugostiti i acappella skupinu Octachord iz Rijeke.

Voditeljica KUD-a Škole Dolores Varljen Mišetić se zahvaljuje svim izvođačima/cama učenicima/cama i kolegicama voditeljicama na velikom trudu i lijepoj interpretaciji pripremljenih točaka:

KONFERANSA:  lutkari kolegica Bojane Lanča i Dolores Mance;

ZBOR s DVIJE PJESME, Voditeljice Lidije Boras u sastavu zborova „Mići vrapčići“ i „Opatijski dječaci“;

TOČKA Područne škole VEPRINAC „TONKICA POLONKICA“ u kojem je sudjelovala čitava PŠ sa svim učiteljicama i učenicima;

TOČKA Područne škole IČIĆI „TRI NONICE“, voditeljice: Ljerke Knežević;

PLESNA SKUPINA   RAP, voditeljice Gordane Bartulović;

RECITATORI s točkom  „ČA  MORE MORE“, voditeljice:  Dolores Varljen Mišetić;

SCENSKA  SKUPINA s točkom „PLESNA HALJINA ŽUTOG MASLAČKA“, voditeljice Norme Migliaccio Čučak uz pomoć plesne skupine Gordane Bartulović;

ŽENSKA VOKALNA acappella SKUPINA VIŠIH RAZREDA, voditeljice  Petre Štiglić, učiteljice razredne nastave i volonterke škole;

Zahvaljujemo se i svim članovima naše edukativne rock atrakcije nazvane Star(i)Band:

Denis Prijić (vokal, ritam gitara), Zdravko Tomić (vokal, solo gitara), Ana Babić (vokal), Petra Štiglić (vokal), Sanja Blečić (klavijature), Rino Blečić (bubnjevi), Margareta Žunić (bas) i Fredi Glavan (vokal, solo gitara).

Više o događaju možete pročitati i na portalu liburnija.net

Video snimke možete pogledati na školskom youtube kanalu.

Ove godne posebnu zahvalu dugujemo Udruzi „Lapiš“ koja promiče filmsku kulturu, posebno predsjedniku gospodinu Gordanu Grgurini i Igoru Pauliću. Oni su na prijedlog ravnatelja, snimali sva zbivanja kvalitenijom video opremom. Rezultat će biti njihova stručna produkcija kvalitetnijeg video materijala snimke Dana škole. Jedva čekamo!