O školskoj knjižnici

Radno vrijeme školske knjižnice:

PONEDJELJAK  8:00-14:00

UTORAK  8:00-14:00

SRIJEDA  8:00-14:00

ČETVRTAK  8:00-14:00

PETAK  8:00 -14:00

knjiznica.rkj@gmail.com

051/703-912

Katalog:

U odgovarajući prozorčić upišite traženi pojam (ime autora ili naslov) i kliknite na "Traži".

Klikni i čitaj

Vijesti iz knjižnice

Prvašići u knjižnici

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 18. 4. 2016.

Prvašići iz Voloskog posjetili su školsku knjižnicu u matičnoj zgradi. Kako bi njihov prvi dolazak u knjižnicu ostao u pamćenju pripremili smo im mali program.

Razgovarajući s knjižničarkom naučili su što sve mogu pronaći u knjižnici, kako se ponašati u knjižnici te što knjige ne vole. Knjižničarki su pomogle i male knjižničarke koje su bile u ulozi domaćica te su s prvašićima crtale, pokazivale im knjižnicu i otkrivale im sve čarolije koje se nalaze u knjigama. Za ovu prigodu izveden je i igrokaz Miš u knjižnici na naš način inspiriran pričom Sunčane Škrinjarić  Miš u knjižnici.

U pripremi su sudjelovale Tina Dobrinić,  Ana Kinkela, Lara Mance, Anja Mastorović, Karla Matijević, Paola Matijević, Paola Sergo iz 6.a te Luana Zdrinšćak iz 6.c.