Vijesti iz knjižnice

U knjižnici je otvorena izložba radova polaznika kreativne radionice stripa i ilustracije

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 16. 9. 2016.

Crtač stripova Damir Steinfl u našoj je knjižnici postavio izložbu dječjih stripova nastalih na kreativnoj radionici stripa i ilustracije. Stripove su napravili polaznici radionice, koji su ujedno i naši učenici te su na ovaj način dobili priliku da pokažu svoj talent i kreativnost u školi.

Radionice stripa se održavaju u sklopu Grada Opatije – prijatelj djece, svake subote u Vili Antonio od 10 i 30 do 12 sati.