EKO vijesti

DAN ZAŠTITE OKOLIŠA

Autor: Saša Bačić, 11. 6. 2010.

Međunarodni dan zaštite okoliša i Dan oceana koji se obilježavaju 8.lipnja ove su godine proslavljeni na vrlo zanimljiv način. Naš dugogodišnj sponzor, Komunalac d.o.o., u suradnji sa prijateljima iz Ekološke udruge Žmergo i Društva Naša djeca organizirali su prekrasno događanje na terasi hotela Imperijal uz igre, glazbu, ples, tortu i duhovitog Šajetu.

U simpatično osmišljenim eko igrama sudjelovali su učenici škola regije. Iz naše je škole sudjelovalo desetak učenika Likovne eko radionice sa učiteljicom Sanjom Albaneže. Osim u natjecanju predstavili i svojim eko plakatima i slikovnicama.