Vijesti iz sportskog života škole

DOLORES ŠUŠA SREBRNA NA PRVENSTVU HRVATSKE U SKOKOVIMA U VODI.

Autor: Marina Mavrinac Matulja, 15. 3. 2013.

Naša učenica Dolores Šuša iz 3.b razreda nastupila je od 08-10.03.2013. na ZIMSKOM KADETSKOM I JUNIORSKOM PRVENSTVU HRVATSKE u skokovima u vodu koje se održalo na bazenu Višnjik u Zadru u organizaciji KSV Arno iz Zadra.

Dolores, inače članica najmlađeg hrvatskog kluba skokova u vodu Primorje 2010., svojim je odličnim nastupom zasluženo osvojila srebrnu medalju. Ovaj uspjeh je tim značajniji budući je to i prva medalja njenog mladog kluba.

Čestitamo našoj učenici i želimo joj još puno medalja u ovom atraktivnom i zahtjevnom sportu. BRAVO!!!!

Priloženi dokumenti:
Doda_Zadar_slika.jpg (231.90 KB)