Autor: Ljerka Knežević, 11. 6. 2012.

U srijedu, 6. lipnja,  na igralištu   škole održana je završna svečanost za kraj školske godine te oproštaj s trećašima koji odlaze u „veliku" školu. Učenici  su pokazali što su sa svojim učiteljicama radili tijekom  školske godine na slobodnim aktivnostima i u produženom boravku  te su uz pjesmu, ples i glumu ispratili još jednu uspješno završenu školsku godinu. Svečanosti su se pridružile i Opatijske mažoretkinje.

Na početku priredbe sve prisutne pozdravio je ravnatelj Fredi Glavan. Učenicima je zaželio sretan kraj školske godine, a roditeljima uživanje u rezultatima rada njihove djece.
Priredbu su započeli najmlađi (naši prvašići), a završili trećaši kojima je učiteljica Danijela podijelila uspomene i CD-e sa mnoštvom fotografija.