Autor: Tanja Sudiskas, 28. 5. 2012.

Psihologinja Škole Maja Maravić održala je predavanje o prijelazu u peti razred i adaptaciji na zahtjeve predmetne nastave. Socijalna pedagoginja je govorila o  rizičnim i zaštitnim čimbenicima za razvoj poremećaja u ponašanju. Pozvale su roditelje na suradnju i obraćanje Stručnoj službi škole ukoliko imaju pitanja i nedoumice vezane uz odrastanje djece. Učiteljice Biljana Mušan, Dolores Varljen Mišetić i Anka Pekić su potom održale posljednji roditeljski sastanak u odjelu koji su vodile četiri školske godine.