Pomoći kome treba,dobro je poput meda!

U sklopu Tjedna obilježavanja Crvenog križa, učenici 1.a i 1.b razreda, primljeni su u njihov pomladak. Učenicima su na vrlo zanimljiv i maštovit način opisane djelatnosti Crvenog križa koje im je predstavio klaun Tedi.

Klaun im je pokazivao razne trikove u kojima su prvašići uživali i aktivno sudjelovali. Cilj ovog druženja je osvijestiti učenike od malih nogu da pomažu drugima.

Klaun Tedi razveselio je sve prisutne u ovo kišno vrijeme. Tjedan Crvenog križa obilježava se uz razne aktivnosti od 8. do 15. svibnja.