Autor: Saša Bačić, 17. 5. 2015.

Ove nedjelje 17.05.2015.g. je u zagrebačkoj penjačkoj dvorani „Fothia“ održana zadnja Regionalna tekma iRCC-a u disciplini težinsko penjanje na kojem je nastupila u kategoriji U12 (mlađe kadetkinje) naša učenica 4.a razreda Lucija Brkić, članica SPK Rirockclimbing iz Rijeke, te je u žestokoj konkurenciji između 18 natjecateljica iz Austrije, Slovenije, Srbije i Hrvatske osvojila SREBRNU MEDALJU!

Lucija će kao najmlađi član Hrvatske mlade reprezentacije nastupiti od 06.-07.06.2015.g. na poznatom i zahtjevnom penjačkom natjecanju u austrijskom Imstu - Youth Color Climbing Festival (under 14).