Radionica u sklopu Svjetskog dana jabuka

Autor: Tatjana Bonazza Čekada, 25. 10. 2013.

Dana 18.10.2013. od 15:00 do 17:00 sati održana je radionica produženom boravku 3.razreda kod učiteljice Tatjana Bonazza-Čekada. Tema je bila „Jabuka – 20.10.; Svjetski dan jabuke“.  Kako je naša škola uključena u Nacionalni program za provedbu „Sheme školskog voća“ šk. 2013./2014. god., ideja nam je bila potaknuti roditelje i djecu na važnost voća u svakodnevnoj prehrani. Ovim putem zahvaljujemo se dragim mamama koje su zajedno s djecom realizirale:

1. Voćna salata
  2. Karamelizirane jabuke
  3. Tematski plakat „Jabuka“
  4. Modeliranje u plastelinu

Hvala na ugodnom druženju, zdravoj i ukusnoj hrani i vidimo se ubrzo na slijedećoj radionici.