AKCIJA - Trka za srce

Autor: Fredi Glavan, 27. 9. 2013.

Dragi učenici i učenice, poštovani roditelji i koelgice i kolege

POZIVAMO NA

Trku za srce

Poštovani,

Povodom Svjetskog dana srca i Dana hrvatske policije, Ugostiteljska škola Opatija u suradnji s Gradom Opatija, Sportskim savezom Grada Opatije, Thallasotherapijom Opatija, Policijskom upravom PGŽ i Riječkim studentskim športskim savezom organizira 29. rujna 2013. godine humanitarnu manifestaciju pod nazivom „Trka srca“. Pokrovitelji utrke su Ministarstvo zdravlja, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Sveučilište u Rijeci.

Start utrke bit će u 10 sati ujutro ispred dvorane Marino Cvetković, a cilj je na opatijskoj Slatini. Okupljanje sudionika očekuje se u 9 sati.

Kraj manifestacije očekuje se oko 11,30 sati.

Kako trka nema natjecateljski karakter već humanitarni, pozivam sve vas dragi prijatelji da nam se pridružite toga dana i istrčite ovu dionicu (1800 metara) za dobrobit svoga zdravlja, ali i u korist svih sportaša. Sva sredstva koja ćemo prikupiti od prodaje majica po popularnoj cijeni bit će usmjerena na kupovinu defibrilatora koji će se postaviti u novoizgrađenu opatijsku dvoranu.

Učinite nešto za svoje zdravlje i potrčite s nama.

DOĐITE!