Projekt pod nazivom e-Dnevnik u našoj školi

Autor: Fredi Glavan, 28. 6. 2013.

Projekt pod nazivom e-Dnevnik, koji je u rujnu 2012. s početkom školske godine zaživio u tri hrvatske srednje škole, dobio je svoj nastavak. Naime, kako se metoda upisivanja ocjena u tablet uređaje pokazala jednostavnijom i boljom od starih papirnatih školskih dnevnika, u CARnetu, nositelju ovog projekta, najavili su da nastavljaju s provedbom, no za početak će u projekt biti uključene samo modernije, tehnički dobro potkovane škole. Barbara Kolarek, voditeljica projekta e-Dnevnik iz CARneta, kaže da je mrežni preduvjet za uključivanje škola u ovaj projekt brza veza na CARNet mrežu i izgrađena lokalna mreža.

NAŠA ŠKOLA JE TAKVA i mi uvodimo e-Dnevnike u sve Područne zgrade. Učiteljice su "objeručke" prihvatile prijedlog ravnatelja da se najprije kod njih u Ičićima i Veprincu uvede ova novost.

EDUKACIJA

Školski informatičar je dobio zadaću proći početnu edukaciju i to isto obaviti sa učiteljicama.