MARATON TOLERANCIJE I PRIJATELJSTVA

Autor: Tanja Sudiskas, 21. 5. 2013.

Povodom Opatijskog dječjeg dana (13. lipnja 2013.), a u europskoj godini aktivnog građanstva održat će se Maraton prijateljstva i tolerancije, koji će se trčati od hotela "Bristol" do kupališta "Slatina" s početkom u 10.30 sati. Na kupalištu Slatina bit će postavljen dječji razigrani grad  u kojem će se moći okrijepiti, zaplesati, pogirati.

Sudionici Maratona bit će djeca predškolske, osnovnoškolske i srednjoškolske dobi, osobe s invaliditetom, mame, tate, članovi "Kluba 60+", poznati opatijski pjevači i sportaši.

Cilj je promicati međugeneracijsku solidarnost djece i odraslih i senzibilizirati javnost za tolerantno i prijateljsko ponašanje.

PRIJAVE:

Isprintati prijavu i izjavu te ih ispunjene dostaviti u DND Opatija ili faxom (051 272 443) , ili e mailom (info@dnd-opatija.hr) do 10.6.2013.

U ŠKOLI-javiti se razredniku/ci, soc.pedagoginji do 10.6.2013. (ispuniti i predati prijavni list)

Priloženi dokumenti:
izjava.jpg (60.37 KB)