Dodjela nagrada za likovne radove na temu prevencije ovisnosti

Autor: Tanja Sudiskas, 18. 4. 2013.

U OŠ “Rikard Katalinić Jeretov” Opatija je 18.4.2013. održana svečana dodjela nagrada učenicima koji su sudjelovali na likovnom natječaju PP Opatija tijekom Mjeseca borbe protiv ovisnosti.

Na natječaj je pristiglo mnogo radova i izvan kategorije propisane natječajem (OŠ “Drago Gervais”, Brešca, OŠ ”Dr.Andrija Mohorovičić”, Matulji, Društvo”Naša djeca”Opatija, učenici naše škole).  Nagrade su uručili opatijski gradonačelnik Ivo Dujmić i načelnik PP Opatija Damir Brnas. Svim sudionicima je uručena zahvalnica za sudjelovanje, neki od njih su posebno pohvaljeni te su uručene nagrade najoriginalnijim likovnim rješenjima učenika 5. i 6. razreda.

Učenicima se obratio i dječji gradonačelnik Ivan Tancabel. Čestitao je svima na sudjelovanju uz želje da se bez obzira na poredak u ovu vrijednu akciju uključe i sljedeće godine.

Nagrade - učenici 5. razreda

1. mjesto – Hana Ujčić, 5.b OŠ Drago Gervais Brešca

2. mjesto – Iva Laginja, 5.b OŠ Drago Gervais Brešca

3. mjesto – Ven Subašić, 5.a OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija

Nagrade - učenici 6. razreda

1. mjesto – Danica Vuletić, 6.b OŠ Dr. Andrija Mohorovičić Matulji

2. mjesto – Tomislav Jukičić, 6.b OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija

3. mjesto – Marko Šebalja, 6 OŠ Drago Gervais Brešca

Posebne pohvale:

Inja Malnar, 6.b OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija

Nina Vuletić, 8.b OŠ Dr. Andrija Mohorovičić Matulji

Filip Gauš, 7.b OŠ Dr. Andrija Mohorovičić Matulji

Gala Zukić, 4. Razred, Društvo Naša djeca Opatija

Zahvalnice za sudjelovanje OŠ “Rikard Katalinić Jeretov Opatija”:

Aleksandra Brumnjak, Mia Lanča, Laura Žigulić, Antea Karadakić, Jan Gvozden, Katja Srok, Adea Pozderac, Nina Novak, Karlo Bezinović, Luka Vrkić, Lucija Deranja, Katarina Mohović, Nina Šarković, Lea Kotević.

Zahvalnice za sudjelovanje Društvo “Naša djeca” Opatija:

Katja Knežević, Sara Al-Wakil, Stella Hrvatin, Ana-Marija Matan, Tadeja Klanjac, Larisa Šimunić, Karlo Brckan, Luka Uzelac, Gala Zukić

Likovni natječaj na temu ovisnosti - svečana podjela 18.4.2013.