Gostovao TEATAR OZ, Kazalište u pokretu

Autor: Vlatka Crnković, 16. 3. 2013.

U srijedu, 14. ožujka 2013. za učenike 4-ih razreda, u knjižnici Škole održana je eko-glazbena predstava "Cirkus Kumulus". Predstavu je režirala Mihaela Sirotnjak Železnik, a uloge igraju Jorge Correa Bethencourt, Anton Železnik i Lorena Žuvić.

U predstavi se, na svjež i humorističan način, prikazuje život u Cirkusu Kumulusu, gradu punom šarenila i veselja, u trenutku kada se iznad njega nadvijao sivi oblak koji je ubrzo sve pretvorio u tužno sivilo. Stanovnici svojim pozitivnom energijom pobjeđuju tamu, ponovo dozivajući šarenilo i veselje.

Učenici su ovu smiješnu i poučnu predstavu  popratili gromoglasnim smijehom i, na samom kraju, dugim pljeskom kao potvrdom da je bila pun pogodak.

Napisali:

Karlo Brckan i Borna Paro, 6.a