Božićna tvornica ukrasa

Autor: Bojana Lanča, 19. 12. 2012.

Tijekom mjeseca prosinca učenici PB Ičići izradili su mnoštvo božićnih ukrasa. Našoj maloj tvornici priključili su se i poneki roditelji.

17. i 18 prosinca organizirali smo božićni sajam koji je oživio našu školu.

Učenike prvog razreda je mama Jasmina Facan vodila kroz tri likovne radionice na kojoj su nastali simpatični snjegovići, češer vilenjaci, drveni patuljci i mnogi zanimljivi ukrasi.

Učenici drugog i trećeg razreda filcali su vunu kojom su izradili zimsko cvijeće,  od cimeta napravili mirisne borove, salvetnom tehnikom ukrasili ukrase za bor, načinili mnogo čestitki i jako se dobro zabavili.

učiteljice PB Lili Ćatić i Bojana Lanča