Zahvala uvaženog književnika Zvonimira Baloga

Autor: Fredi Glavan, 11. 6. 2012.

Danas je Škola dobila vrijedno pismo (nije e-mail) od našeg vrhunskog majstora pera gospodina Zvonimira Baloga. Dolje je prijepis sadržaja. Hvala svima!

"Uvaženi gospodine Fredi Glavan!
Od Vaših učenika, njihovih učiteljica i knjižničarki primio sam brojne čestitke u povodu mojih 8o godina. Pored pretežito duhovitih, maštovitih i poetskih tekstova posvetili su mi i veliki broj svojih ljupkih crteža i ilustracija mojih pjesama.
Molim Vas poštovani gospodine Glavan za ljubaznost da im prenesete moju zahvalnost i da im rečete da ih volim i da ću s još više snage i ljubavi nastaviti s pisanjem, misleći na njih.
A Vama gospodine Glavan čestitom na uspjesima koje Vaša škola postiže na raznim poljima pod Vašim vođenjem.

Sa zahvalnošću uz srdačne i prijateljske pozdrave

Zvonimir Balog
"