OBILJEŽAVANJE SVJETSKOG DANA NEPUŠENJA

Autor: Marijana Mavić, 17. 5. 2021.

Svjetski dan nepušenja ove se godine obilježava pod motom „Odluči prestati, obećaj da prestaješ danas!“ Nastavni zavod za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije, u suradnji s učenicima riječkih i županijskih osnovnih škola, pripremio je izložbu plakata koji su 11. svibnja postavljeni na Korzu.

Među brojnih radovima nalaze se i plakati učenika 3.b, 4.a i 4.c naše škole nastalih u sklopu programa Trening životnih vještina pod mentorstvom njihovih učiteljica Silvije Šimonović, Marine Mavrinac Matulja i Gordane Bartulović.

Službeni datum obilježavanja Svjetskog dana nepušenja ove godine je 31. svibnja 2021.