VAŽNO! NASTAVAK ŠKOLE NA DALJINU

Autor: Marijana Mavić, 23. 4. 2021.

Photo by Julia M Cameron from Pexels

Poštovani roditelji,

temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Grada Opatije, a prema dogovoru sa Stožerom Primorsko-goranske županije, nastava se u našoj školi od ponedjeljka 26.4.2021. za sve učenike razredne i predmetne nastave, dakle od 1. do 8. razreda, i dalje organizira po Modelu C – nastava na daljinu.

Naravno, za roditelje učenika 1. i 2. razreda, koji zbog radnih obveza nisu u mogućnosti organizirati čuvanje svoje djece-naših učenika, u matičnoj školi (Volosko) i u područnim školama Ičići i Veprinac, organizirat će se prihvat učenika od 8:00 do 16:30 sati. S učenicima će biti učiteljice produženog boravka te će za njih biti organizirana marenda, a za one koji koriste uslugu produženog boravka i ručak.