OBILJEŽAVANJE DANA ŠKOLE

Autor: Marijana Mavić, 20. 4. 2021.

Photo by Porapak Apichodilok from Pexels

Poštovani roditelji,

dana 23.4.2021. je Dan škole i nenastavni dan koji ćemo virtualno obilježiti temama koje su povezane uz Svjetski dan planete Zemlje. Taj se dan neće održavati nastava na daljinu tako da učenici neće sudjeluju u nastavnom procesu. Tijekom tjedan učenici će se u online nastavi uključiti u aktivnosti vezane uz teme ekološke osviještenosti i poticanje pozitivnog stava prema prirodi, a učeničke uratke prikazat ćemo na mrežnim stranicama škole.

Iako je nenastavni dan, u petak će za učenike 1. i 2. razreda koji su u školi biti organizirano čuvanje djece.

Foto copyright