USPJEH UČENIKA 2.B RAZREDA NA LIKOVNO-LITERALNOM NATJEČAJU

Autor: Marijana Mavić, 7. 2. 2021.

Nekoliko učenika 2.b razreda svojim je tekstovima, pjesmama i crtežima na temu „lovranski marunić“ za vrijeme miće marunde doprinijelo nastanku knjižice „Kroz crtež i priču o lovranskom maruniću“. U knjižici su objavljeni radovi Krunoslava Brguljana Rote, Emme Dessardo, Eny Šušak, Erika Golubovića, Martine Grozić, Emme Jelovice i Erika Stankovića Tresoglavića, a nagrađeni su Eny Šušak i Erik Golubović. Svi učenici dobili su knjižicu i mali poklon. Čestitamo našim mališanima i ponosni smo što tako uspješno predstavljaju našu školu.

Novinarka: Anja Kučić, 6.b