USPJEH NAŠIH UČENIKA NA VIRTUALNOJ IZLOŽBI!

Autor: Marijana Mavić, 25. 1. 2021.

U organizaciji Udruge hrvatskih učitelja likovne kulture (UHULI) u zagrebačkom Muzeju Mimara od 1. prosinca do 31. prosinca 2020. održana je dvadeseta, ove godine virtualna,  izložba Tradicija i suvremenost. Od 816 pristiglih radova iz cijele Hrvatske, 223 rada su odabrana za izložbu, a među njima su se našli i radovi naših učenica iz 8.c razreda Tee Korić, Vite Turin, Lane Zdrinšćak i Dee Pivotti te Mile Car iz 7.b razreda. Rad Tee Korić našao se među dvadeset pohvaljenih radova. Čestitke curama i njihovoj mentorici Vanji Kusturin Zukić.

Željka Božić Kučić